Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

21,50 m2 Exkluzívne obchodné priestory na prenájom

Interné ID: 273200
Ulica: Záhorácka
Obec: Malacky
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
330 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 21,50m2 v Malackách na Záhoráckej ulici. Priestory sa nachádzajú na prízemí novo rekonštruované polyfunkčnej budovy priamo na hlavnej ulici. Podlahy v chodbe a v priestoroch na prízemí sú vybavené dlažbou - gresom.  Presklenie priestorov je z kaleného skla. Kúrenie a chladenie priestorov je zabezpečené pod stropnými klimatizačnými jednotkami. Úroveň kúrenia a chladenia si nastavuje každý nájomník sám.

Výmena vzduchu je zabezpečená prostredníctvom vzduchotechniky s rekuperáciou.

Pánske WC, dámske WC a kuchynka sú umiestnené na 1. poschodí

Nájomná zmluva sa uzatvára najmä na dobu neurčitú s výpovednou lehotou 3 mesiace. Pri uzatvorení Nájomnej zmluvy nájomca skladá kauciu vo výške dvojmesačnej platby (nájomné + služby a energie +DPH)
V prípade že nájomca chce realizovať nejaké úpravy priestoru, určí sa výška kaucie dohodou.
Pri podpise Nájomnej zmluvy nájomca platí kauciu + platbu nájomného za 1 mesiac. Ďalšie platby nájomného a zálohy za služby a energie (spolu s DPH) sú splatné vždy na 10. deň bežného mesiaca. Odovzdanie priestorov prebieha po podpise nájomnej zmluvy a úhrady prvého nájomného, na základe preberecieho protokolu.
Záujemca neplatí žiadnu províziu pre RK.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v nasej realitnej kanc. na 0948 854 777 v pracovne dni od 9 do 18 hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
21.5 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Pozrieť na mape

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti