Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

80 m2 – Obchodné priestory na prenájom, Trenčín, 800,- €/mes.

Interné ID: 25617
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
10 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 80 m2, použiteľné aj na administratívne účely alebo služby (kaderníctvo, kozmetika apod.) v Trenčíne. Priestory tvoria samostatný uzavretý celok, vhodný pre jednu firmu.  Nachádzajú sa na prízemí so vstupom priamo z chodníka, majú výklady smerom do ulice. Viditeľné frekventované miesto, možnosť umiestnenia pútača vo výklade ako aj umiestnenia stojanu na chodníku pred obchodom. Možnosť vstupu z dvoch strán a to od ulice aj z parkoviska. Parkovisko je hneď pri budove, v cene nájmu je 1 vyhradené parkovacie miesto, plus je možnosť krátkodobého využívania ďalšieho parkovacieho miesta (nakládka, vykládka, resp. počas obsluhovania zákazníka). Samostatné vchody, prístup non-stop.

Príslušenstvo: vlastné WC 1x, príprava na kuchynskú linku, resp. drez alebo umývadlo.

Celý priestor je vykurovaný podlahovým kúrením. Podlaha – keramická dlažba, stropy – sadrokartónové podhľady, príprava na osvetlenie. Osadenie stropných svetiel ako aj zariadenia prevádzky si rieši nájomca podľa svojich požiadaviek.
Nízke náklady na energie (kúrenie, ohrev teplej vody, elektrika a voda) cca 10 €/m2/mesiac bez DPH, tie nie sú v cene prenájmu.  Internet a prípadne TV si nájomca zabezpečuje sám u svojho preferovaného poskytovateľa služieb.

Záujemca o prenájom neplatí žiadnu províziu pre RK. 

ZLACNENÉ!!!
Nájomné za priestory je 800,- €/ mes. bez DPH  (10 €/m2/mes. bez DPH).  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti