Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Obchodné priestory s 1i bytom na PREDAJ, Melčice, okr. Trenčín

Interné ID: 26138
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
250 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj Obchodné priestory s  bytom v polyfunkčnej budove v centre obce MELČICE-LIESKOVÉ, okr. Trenčín.  Obchodné priestory pozostávajú z dvoch častí, z prevádzkového a bytového objektu.

Prevádzkový objekt tvorí predajňa potravín postavená na zastavanej ploche 221 m2 s celkovou úžitkovou plochou 190 m2 (z toho plocha predajne cca 120 m2, slad a zázemie 70 m2). Je to prízemný, nepodpivničený objekt s vybavenosťou, ktorú tvorí samotná predajňa, sklad so zásobovacím vstupom, kancelária, šatňa, WC, chladiaci box.

Bytová časť so samostatným vstupom z upraveného dvora je tvorená 1 bytovou jednotkou bez podpivničenia, na prízemí, jedná sa o 1 izbový byt s príslušenstvom o celkovej výmere 36 m2. Byt má kúrenie a ohrev teplej vody napojený spoločne s predajňou,  má podlahové vykurovanie + rebríkový radiátor v kúpeľni. Spoločný priestor tvorí zádverie so schodiskom o výmere 13 m2.

Súčasťou nehnuteľnosti je vybudované parkovisko pre zákazníkov a príjazdová spevnená plocha pri obchode s potravinami, na boku je upravená dvor s parkovacími miestami pre bytovú jednotku.

Celková plocha pozemku je cca 750 m2, z toho zastavaná časť 285 m2.

Obe časti, obchod aj bytová jednotka, sú vyhotovené na betónových základoch, obvodové murivo murované z tehál Porotherm, zateplené, strecha sedlová so škridlou Bramac.  Okná sú plastové s trojsklom. Vjazd na pozemok je priamo z hlavnej obecnej cesty. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, rozvod el. energie, verejný vodovod, kanalizáciu, plyn. Má vlastné meranie spotreby všetkej energie.

 

Objekt bol daný do užívania v r. 2015, je v dobrom technickom stave a je starostlivo udržiavaný.

Záujemca o kúpu neplatí žiadnu províziu pre RK. 
Predajná cena je 250.000,- €Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
750 m2
Úžitková plocha:
226 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti