Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

P R E N Á J O M 1089 m2 Sklad a kancelárie, TRENČÍN

Interné ID: 26026
Ulica: Za mostami
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
Iné:
8 344 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame N A  P R E N Á J O M   sklad s kanceláriami s celkovou plochou 1089 m2 v Trenčíne.  Predmetom prenájmu je samostatná budova, ktorú tvorí sklad a kancelárie. Celý objekt je po kompletnej rekonštrukcii. Priestory sú vhodné na výrobu,  skladovanie, taktiež aj ako sklad potravín. Z celkovej výmery 1089 m2 tvoria skladové priestory 826 m2 a kancelárie spolu s príslušenstvom (WC, kuchynka, showroom) majú výmeru 263 m2.  Skladové priestory sú rozdelené na tri časti, z toho jedna časť je vykurovaná. Budova je zateplená. Výška skladu je cca 3,5 m. Expedícia a príjem tovaru je umožnený cez nakladacie rampy s bránou a dverami, rampy sú prestrešené. Parkovacie miesta k dispozícii pri budove. Možnosť umiestnenia reklamy, názvu firmy na budovu.  

Celkové mesačné nájomné za objekt je 8 344 €/mesiac bez DPH + náklady na energie. Energie samostatne merané, vyúčtované 1xrok podľa skutočnej spotreby.

Hala sa nachádza v modernom skladovom a administratívnom areáli v meste Trenčín. Areál má výbornú strategickú polohu, nachádza sa v hlavnej priemyselnej oblasti mesta Trenčín. Je vzdialený len 3 minúty jazdy od centra mesta, kde sa nachádzajú všetky banky, úrady, Krajský súd a všetky najdôležitejšie inštitúcie. Areál je vzdialený len 5 minút od výjazdu na diaľnicu D1 Bratislava – Žilina. Ľahká dostupnosť aj pre kamiónovú dopravu, vybavenosť a spomínaná výhodná poloha v rámci Slovenska ako aj Európy, robia z areálu to správne miesto pre Vaše podnikanie.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
1089 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti