Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

397 m2 – Skladové, resp. výrobné priestory na prenájom

Interné ID: 25826
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
1 500 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom budovu s priestormi  na sklad, resp. výrobu spolu so sociálnym zázemím a kanceláriami v Trenčíne za mostami. Budova pozostáva z dvoch prepojených hál  o celkovej výmere skladovej resp. výrobnej plochy cca 320 m2, kancelárii a ďalšieho príslušenstva (chodby, 2 x WC, kuchynky). Celková výmera priestorov k prenájmu je 397 m2. Hala je rozdelená na dve časti, z toho vykurovaná časť je s výmerou 137 m2 a druhá časť 183 m2 nie je nevykurovaná, navzájom sú prepojené, každá má vlastnú bránu. Priestory sú vhodné na rôzne podnikateľské účely - skladové účely, resp. na ľahkú výrobu + kancelárie s príslušenstvom.  Je to prízemná budova, všetky priestory sú na prízemí, vjazd autami až do haly. Veľké brány:  2x dvojkrídlová brána (v 3,30 m), vstupy pre osoby. Výška stropu 3,78 m. Budova je vykurovaná plynovým kotlom.  Je zateplená, má nové plastové okná. 2 kancelárie, z toho jedna klimatizovaná kancelária. Samostatné meranie, vlastné kúrenie, nový plyn. kotol, nízke náklady na energie. Bezproblémové zásobovanie, vjazd pre kamióny, areál oplotený, monitorovaný, parkovanie v areáli – 6 vyhradených parkovacích miest v cene prenájmu. V tesnej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, banka, MHD, zdravotné stredisko, lekárne, potraviny a iné obchody, množstvo firiem, blízko centra - 5 min. jazdy.

Priestory k dispozícii ihneď.

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Celková cena za prenájom budovy je  1500 € mesačne bez DPH plus energie.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
320 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti