Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

750 m2 Priemyselná hala na prenájom, Trenčín

Interné ID: 25545
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
3 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom priemyselnú halu na výrobné účely, resp. na skladovanie, je vhodná napr. na skladovanie, takisto aj na výrobu napr. strojárenskú výrobu, ale aj na iné účely. Možnosť prispôsobenia priestoru stavebnými a technickými úpravami. Priestory tvorí hala s rozlohou 750 m2,  príslušenstvo  WC je k dispozícii v spoločnych priestoroch. V prípade záujmu sú  k dispozícii na prenájom  ďalšie priestory na 1. poschodí, ktoré sú vykurované, môžu byť upravené na kancelárie, resp. Šatne, podľa potřeby.

Okolie tvoria spevnené plochy, vjazd kamionovou dopravou bez problému, možnosť  prenájmu vonkajších plôch podľa potreby. 

Hala sa nachádza v priemyselnej zóne v Trenčíne Za mostami. Výhodou je bezproblémový prístup nákladnou dopravou, dobré parkovacie možnosti. Poloha s výborným napojením na diaľnicu Bratislava - Žilina a zároveň blízko centra - len 5 minút jazdy od centra mesta, areál je oplotený, monitorovaný, vjazd cez rampu.

Cena za prenájom haly je 3,00 €/m2/mes. bez DPH plus poplatky za spotrebované energie.

V cenách nie sú započítane poplatky za energie. Energie sú samostatne merateľné. Fakturované podľa spotreby.

Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
750 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti