Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

600 m2 hala PRENÁJOM, Trenčín

Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
3,90 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom v Trenčíne za mostami zrekonštruované komerčné priestory o celkovej výmere 600 m2 vhodné pre predajňu, resp. obchod so skladom, alebo ako priestor na výrobu, či sklad. Priestory pozostávajú z haly (momentálne rozdelenej na dve časti: predajňa a sklad) a zo zázemia, ktoré tvorí kancelária, WC, šatňa (prípadne menší sklad, alebo archív).

Hala s celkovou výmerou 495 m2 je rozdelená na dve časti. Predajňa (predná časť) s výmerou 140 m2 je vykurovaná a má samostatný vchod.  Druhá (zadná) časť haly o výmere 355 m2, ktorá slúžila ako sklad tovaru, má vlastnú sekčnú bránu a je v nej zavedený plyn – možnosť dorobenia kúrenia. Obe časti je možné opätovne spojiť do jedného priestoru o výmere 495 m2, alebo tiež rozdeliť v inom pomere. Výška stropu v hale je 4,25 m. Podlahy sú betónové.

Zázemie s výmerou 105 m2 tvorí kancelária so vstupom z predajne, dámske a pánske WC, druhá miestnosť slúžiaca ako menší sklad, prípadne ako šatňa pre zamestnancov a pod., ktorá má okná smerom do haly. V týchto priestoroch je na podlahe dlažba a majú elektrické vykurovanie.  

Priestory sa nachádzajú na prízemí s bezbariérovým vstupom. Celková plocha 600 m2. Energie samostatne merané. Parkovacie miesta k dispozícii pri budove – 8 ks (v cene nájmu). Možnosť umiestnenia reklamy, názvu firmy na budovu. Areál je bezpečný, uzavretý, monitorovaný, udržiavaný, s rekonštruovanými vnútroareálovými komunikáciami. Priaznivá dopravná poloha, dobrá dostupnosť.

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Výška nájomného bez poplatkov za energie je 3,90 €/m2/mesiac bez DPH.  Celkové mesačné nájomné bez energii je 2340 € bez DPH.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
600 m2
Zateplený objekt:
nie

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti