Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

1176 m2 – sklad na PRENÁJOM, Nové Mesto nad Váhom

Interné ID: 24337
Ulica: x
Obec: Nové Mesto nad Váhom
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
2,75 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom halu, resp. sklad v lokalite Nové mesto nad Váhom. Výmera skladovej plochy haly je 1176 m2. Rozmery haly sú 14 x 84 m, výška stropu 4 m. Objekt je prízemný s dvoma bránami o rozmeroch 3,5 x 3,5 m. Podlahy sú betónové. Hala nie je zateplená, bez vykurovania, možnosť dorobenia kúrenia bez problémov, prípadne aj ďalších úprav po dohode. Energie samostatne merané. Parkovacie miesta k dispozícii pri budove. Pred budovou je veľká spevnená plocha, vhodná ako manipulačná plocha, prípadne tiež na skladovanie, bezproblémové otáčanie kamiónov.  Možnosť umiestnenia reklamy, názvu firmy na budovu. Možnosť prenájmu ďalších priestorov – ďalšie sklady, kancelárie s WC a kuchynkou a pod.

Areál so strategickou polohou s dobrým napojením na diaľnicu D1 Bratislava – Žilina.  Výhodou je bezproblémový prístup aj  nákladnou kamiónovou dopravou, možnosť parkovania kamiónov, dostatočne veľký manipulačný priestor. Areál je oplotený, strážený, zabezpečený.

Záujemca neplatí  žiadnu  províziu pre RK! Cena za prenájom priestorov je 2,75 €/m2/mesiac. bez DPH plus + náklady na energie.

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
1180 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti