Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

150 m2 – Na PREDAJ býv. reštaurácia, Trenčín

Interné ID: 26271
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
99 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na P R E D A J  nebytové priestory – bývalú reštauráciu v Trenčíne - v širšom centre mesta, s celkovou výmerou 151 m2. Priestory tvoria samostatný uzavretý celok, ktorý je  situovaný v suteréne bytového domu so samostatným vstupom z ulice. Vstup je cez presklený vchod a schodiskom čiastočne pod úroveň terénu, vchod je zabezpečený rolovacou mrežou. Priestory sú evidované ako nebytový priestor a skolaudované ako reštaurácia.

Reštaurácia pozostáva z 2 miestností pre zákazníkov a príslušenstva (kuchyňa, sklad, WC atď).
Dispozičné riešenie: reštaurácia, salónik, kuchyňa, sklad, chodba, WC muži, WC ženy, WC zamestnanci, šatňa zamestnanci.

Priestory  sú v pôvodnom stave, možnosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, pričom priestory je možné využiť aj na rôzne iné účely, okrem reštaurácie napríklad ako vináreň/piváreň, obchod, služby, pobočka, resp. sídlo firmy a iné podnikateľské účely.
Budova je situovaná na frekventovanom mieste, presklený vchod do priestoru je orientovaný do ulice. Dom nie je pamiatkovo chránený.

Cena tejto nehnuteľnosti je 99.000,- EUR. V prípade rýchleho jednania dohoda možná.

Možnosť platby aj cez hypotekárny úver. Cena je konečná, už sa nenavyšuje o ďalšie poplatky, je v nej obsiahnutý kompletný servis spojený s predajom a prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy i návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností vrátane úhrady kolkov za návrh na vklad ako aj úhrady poplatkov u notára, prípadne sprostredkovanie financovania. 

Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať. Obhliadky možné aj vo večerných hodinách ako aj cez víkendy.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
150 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Kontaktný formulár

Podobné nehnuteľnosti